Dziewina, Mielec, Nieciecza, Kraków, Kąty, Gdów – podsumowanie ostatnich dni w Małopolsce.

Dziewina - kolonia z dzieciakami

Piątek rozpoczęliśmy wizytą w Dziewinie na kolonii dziecięcej. Dzieciaki przyjechały z gminy Drwinia. Humory dopisywały, choć był to już koniec turnusu. Zwycięzcy kolonijnych zawodów dostali w nagrodę ksiązki. Dziękuję Wam serdecznie za to popołudnie!

Wieczorem byliśmy w Mielcu – drużyna Termalica Bruk-Bet z Niecieczy wygrała z Zagłębiem Lublin 1:0. Była szansa nawet na 4:0, ale i tak ogromna radość z pierwszej bramki beniaminka w ekstraklasie.

Tour de Pologne

W sobotę już Kraków i ostatni etap Tour de Pologne. Zwycięzcą czasówki został Marcin Białobłocki, a liderem klasyfikacji górskiej po raz kolejny Maciej Paterski. Gratulacje, Panowie! To zaszczyt, że mogłem być tego świadkiem. Zdjęcie na podium również udało się zrobić (na górze).

Zawody strażackie w Kątach

Niedziela to coraz większy upał i zawody pożarnicze w Kątach w gminie Iwkowa. Dzięki takim zawodom młodzi strażacy nie tylko rywalizują o tytuły, ale też sprawdzają swoją sprawność prowadzenia akcji ratowniczych. Najlepsi wezmą udział w zawodach wyższego szczebla.

Skaldowie

Wieczorem było jeszcze goręcej, ale nie z powodu pogody. W Gdowie, wspaniały koncert na 50-lecie istnienia zespołu zagrali Skaldowie. Były wszystkie hity, a publiczność zachwycona.

Aby śledzić to co robię na bieżąco, zapisz się do listy:

[mc4wp_form]

Author Władysław Kosiniak-Kamysz

More posts by Władysław Kosiniak-Kamysz